Więcej o Euroschola.eu

Jak wymawiać nazwę Euroschola?

Lata rozmów z Państwem pokazały, że najczęstszą wymową są: [ełroszola], [ełroskola] i [ełroszkoła]. Wszystkie wersje nam się podobają :) Przy czym wersją właściwą jest po prostu [ełroshola].

Czym jest Euroschola?

Euroschola.eu to program kompleksowych rozwiązań informatycznych i sprzętowych dla placówek edukacyjnych. Umożliwiamy komputeryzację polskich szkół w sposób przyjazny dla ich budżetu i dla środowiska naturalnego. Jako partner Microsoft wdrażamy najnowsze, bezpłatne rozwiązania programowe na urządzeniach renomowanych producentów.

Mówiąc krótko: jeśli potrzebne są komputery do szkoły, to jesteśmy najchętniej wybieranym dostawcą.

Czy dużo macie realizacji?

Tak, obrazuje to mapa naszych realizacji! Współpracujemy ze szkołami w niemal każdym zakątku kraju. Dostarczyliśmy komputery szkolne do ponad 10 000 placówek, a codziennie ponad 100 000 użytkowników korzysta z urządzeń pochodzących z programu. Więcej o naszych zrealizowanych projektach i zdjęcia odnowionych pracowni znajdą Państwo na stronie aktualności: https://euroschola.eu/aktualnosci.html. Najważniejsze, że gros naszych klientów trafia do nas z polecenia!

A oto wspomniana mapa:

W tym miejscu znajduje się mapa z zaznaczonymi szkołami, w których realizowaliśmy zamówienie na dostawę komputerów.

Gdzie znajdę swoje dane?

Po zalogowaniu na „Moja Euroschola.eu” i wejściu w podstronę „Moje dane w Euroschola.eu” znajdziemy dane zarejestrowanej instytucji.

Zmieniły się dane szkoły, jak je edytować?

Po zalogowaniu na „Moja Euroschola.eu” i wejściu w podstronę „Moje dane w Euroschola.eu” znajdziemy dane naszej placówki, które w większości przypadków możemy edytować. Jeśli jednak chcą Państwo zmienić informacje zawarte w zablokowanych polach, prosimy o wiadomość na adres biuro@euroschola.eu.

Jakie dane przechowujecie w Euroschola?

Prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności dostępnej na: https://euroschola.eu/polityka_prywatnosci.html

Jaki jest zakres udostępnianych informacji?

Udostępniamy dane wyłącznie w minimalnym zakresie. To znaczy, że np.: firmie transportowej udostępniany jest adres, email, telefon kontaktowy; do firmy Microsoft oprócz nazwy i adresu placówki, imię i nazwisko osoby kontaktowej.

Nie przekazujemy, ani nie sprzedajemy naszych baz danych w celach marketingowych innym firmom, nie są one także przekazywane do celów analitycznych lub profilowania.

Jaki jest okres przetwarzania danych?

Dane są przetwarzane przez okres:

Określony w umowie ze Zleceniodawcą

Określony przepisami prawa dotyczącymi przechowywania dokumentów księgowych

Podyktowany koniecznością zapewnienia praw gwarancyjnych

Do momentu wycofania zgody przez Użytkownika

Kto administruje danymi?

Administratorem powierzonych danych osobowych jest firma EVK Sp. z o.o. z siedzibą w Biestrzynniku przy ul. 1 Maja 9, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, pod numerem KRS 196030.