Jak wygląda proces skłądania zamówień w Euroscholi? Zobacz pełen proces.

 

Gdzie znajdę fakturę?

Faktury wysyłamy elektronicznie z adresu edokumenty@evk.pl. Prosimy sprawdzić skrzynkę SPAM

 
Nie zgadzają się dane w polu Nabywca na fakturze.
Prosimy o wystawienie noty korygującej.
 
Gdzie znajdę klucze licencyjne?

Klucze licencyjne dołączane są w formie załącznika PDF do wiadomości z informacją o wysyłce zamówienia. Nadawcą wiadomości jest edokumenty@evk.pl

 
Jak aktywować licencję Windows?

Instrukcja aktywacji licencji znajduje się w tym miejscu.

 
Nie potrafię aktywować licencji!

W pierwszej kolejności prosimy sprawdzić, czy komputer jest połączony z internetem. Natomiast jeśli próba aktywacji nastąpiła po 30 dniach od zamówienia, może być potrzebna pomoc infolinii Microsoft.

 
Partycja Recovery wymaga podania hasła.

W tym przypadku prosimy o telefon.

Chcę odesłać sprzęt na naprawę. Jak to zrobić?

Prosimy skorzystać z bramki zgłaszania usterek tutaj. Nasi technicy poprowadzą sprawę.

W jaki sposób otrzymamy licencję Windows?

Windows 10 zostanie zainstalowany na dysku komputera. Na obudowie komputera naklejane są specjalne nalepki licencyjne COA MRR Program z unikalnym kodem produktu oraz dołączany jest dokument licencyjny zawierający klucz oraz informacje dotyczące certyfikatu autentyczności. W ramach Programu MRR Microsoft nie przekazuje dokumentacji ani nośników.

Skoro nie dostajemy nośników w ramach programu MRR w jaki sposób możemy przywrócić system Windows w razie konieczności?

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa licencji, na każdym z komputerów instalujemy partycję Recovery do przywracania pierwotnych ustawień systemu. W razie pytań odnośnie procedury przywracania, prosimy o kontakt.

Czy możemy dokonać zakupu sprzętu komputerowego z 0% stawką podatku VAT?

Jeżeli zostali Państwo przyjęci do Programu Euroschola.eu to najprawdopodobniej są Państwo upoważnieni do zakupów z 0% stawką VAT. W niektórych przypadkach możemy prosić Państwa o wgląd do statutu placówki, abyśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej o tym kto jest uprawniony do zakupu ze stawką 0% VAT znajdą Państwo tutaj.

Gdzie należy potwierdzić druk zamówienia placówki oświatowej?

Placówki oświatowe mogą potwierdzić zamówienie w swoim organie nadzorującym (np. w kuratorium). Mogą to również uczynić w organie prowadzącym daną placówkę, z uwagi na fakt sprawowania przez nią nadzoru finansowego, np.: Urząd Gminy, Urząd Miasta. Uczelnie potwierdzają zamówienie u właściwego Ministra. Odpowiedni druk wyślemy Państwu razem z kompletem dokumentów do zapotrzebowania.

Gdzie wysłać podpisane ZPO?

Skan podpisanego dokumentu prosimy wysyłać elektronicznie na adres biuro@euroschola.eu. Prosimy nie przesyłać druku pocztą tradycyjną.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

W przypadku produktów nie wymagających instalacji (np. drukarki, akcesoria typu myszki, itp.) czas realizacji może wynieść do 2 dni roboczych. Jeśli produkty są dla Państwa specjalnie zamawiane, zależy to od dostawcy.

W przypadku zamówień na komputery, czas realizacji zależny jest od aktualnej kolejki na produkcji. Wprawdzie staramy się działać jak najszybciej, to w okresie wzmożonych zamówień (przełom roku, nowy rok szkolny) czas oczekiwania na zamówienie może wynieść 14 - 21 dni roboczych. Jest to również uzależnione od rodzaju zamówionych urządzeń i usług (czy instalujemy sam system, czy także aktywujemy Office itd.).

Do technicznej realizacji zamówienia przechodzimy po otrzymaniu ZPO (jeśli wymagane) i zarejestrowaniu wpłaty. Informacja o terminie realizacji jest zawsze dostępna u Opiekunów Programu.