Kompleksowe pracownie komputerowe dla szkół

Mając na uwadze nieustanny rozwój technologii informatycznych oraz rosnące wymagania, przed którymi staje polska oświata, oferujemy wszystkim przedszkolom, szkołom oraz uczelniom wyższym – zarówno publicznym, jak i prywatnym – sprzęt komputerowy dla szkół także z zerową stawką podatku VAT na mocy obowiązujących w Polsce przepisów (więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj).

Dostarczamy mobilne i stacjonarne pracownie komputerowe, notebooki, monitory, tablety, tablice interaktywne, roboty do nauki programowania, drukarki 3D i pozostałe, niezbędne nowoczesnej szkole urządzenia.

Dotowane oprogramowanie dla szkół

Jako wieloletni partner Microsoft (Microsoft Registered Refurbisher) przekazujemy szkołom i pozostałym uprawnionym podmiotom bezpłatne oprogramowanie Microsoft Windows, preinstalowane na zakupionym sprzęcie komputerowym. Posiadamy również certyfikat Microsoft® Authorized Education Partner, dzięki któremu umożliwiamy nabywanie oprogramowania Microsoft Office na preferencyjnych warunkach i w niskich cenach. Oprogramowanie Microsoft, oraz licencje na inne programy, znajdą Państwo tutaj.

 

Wydajne komputery szkolne w doskonałym stanie 

Mamy własne źródła pozyskiwania sprzętu. Współpracujemy z firmami oraz instytucjami, od których pozyskujemy sprzęt komputerowy celem ponownego wdrażania go w szkołach i placówkach oświatowych. Komputery poleasingowe dla szkół to rozwiązanie korzystne z uwagi na atrakcyjne ceny oraz bardzo dobry stan techniczny sprzętu komputerowego. Więcej o jakości przeczytacie Państwo tutaj.

Komputery bez VAT – łatwo i bez formalności

Przystępując do programu Euroschola, mogą Państwo nie tylko kupować komputery stacjonarne i laptopy dla szkół. Zaletą dołączenia do programu jest m.in. automatyczne wypełnianie formularzy oraz pewność, że wszystkie udostępniane przez nas dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Dzięki temu, szybko, niedrogo i bez komplikacji będą Państwo mogli modernizować pracownie komputerowe w swoich szkołach. Listę aktualnie wprowadzanych udogodnień znajdą Państwo tutaj. Z pakietem korzyści mogą zapoznać się Państwo tutaj.

Wyposażenie pracowni komputerowej, narzędzia dla nauczyciela i innowacyjne nauczanie

Euroschola jest programem działającym wielowymiarowo – to nie tylko kompleksowe wyposażenie pracowni komputerowej i sal dydaktycznych. Gwarantujemy również niezbędny sprzęt dla pedagogów. Sprawny, nowoczesny i niedrogi komputer dla nauczyciela, z możliwością dostępu do Internetu i niezbędnych aplikacji (takich jak dziennik elektroniczny), to gwarancja efektywnej i wydajnej pracy zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Aktualnie wprowadzamy także nowoczesne urządzenia do nauki programowania i druku 3D.

Zapraszamy do współpracy!