Kwestia legalności oprogramowania jest jednym z głównych problemów nurtujących wielu z Państwa. Często obawiają się Państwo, że pełnopłatne wersje produktów Microsoft mogłyby w znaczący nadwyrężyć budżet placówek oświatowych.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Microsoft mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają komputery z oryginalnymi systemami Microsoft Windows oraz pakietami biurowymi Microsoft Office w specjalnych cenach dla użytkowników edukacyjnych. 

Posiadamy certyfikat Microsoft® Authorized Education Partner.  Dzięki zakupom w ramach zawartych umów, między innymi Open License for Academic, możemy oferować Państwu oprogramowanie najtaniej, bo za ułamek wartości produktu np. w przypadku Microsoft Office 2019 Pro Plus.

Mamy status Microsoft Registered Refurbisher (dawniej Community Microsoft Authorized Refurbisher). To znaczy, że wszystkie komputery dostarczane przez nas posiadają zainstalowany legalny system Microsoft Windows 10 Pro! 

  

 

 

 

Cykl życia licencji Windows

Wszystkie produkty Microsoft mają określony cykl życia. Rozpoczyna się on w momencie sprzedaży, a kończy wraz z wygaśnięciem wsparcia. Poprzednia wersja systemu, Windows 8.1, utraciła wsparcie podstawowe w styczniu 2018 roku. Wsparcie oznacza dostęp do aktualizacji oraz łatwe zarządzanie posiadanym systemem. Użytkowanie urządzeń z systemem Windows 10 ma niebagatelne znaczenie w dostępie uczniów do nowoczesnych rozwiązań. Komputery szkolne będą przez długie lata kompatybilne z aktualnie publikowanymi aplikacjami edukacyjnymi.

Warto dodać, że każdy komputer dostarczony przez Euroschola.eu, wyposażony jest w rozwiązanie chroniące przed utratą wykupionych licencji podczas reinstalacji systemu. Więcej o sposobach licencjonowania mogą Państwo przeczytać pod tymi linkami: 

 

Umowa licencyjna Microsoft dla Windows 10 Pro

Przyjęta przez Microsoft definicja Uprawnionego Użytkownika Edukacyjnego (EMEA)

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z oprogramowaniem Microsoft znajdą Państwo TUTAJ
 

W euroschola oferujemy dotowane oprogramownie Office 2019 dla użytkowników edukacyjnych