tel. 77 465 21 78 kom. 727 552 555 Kasia, Paweł
  

Euroschola – komputery przyjazne dla budżetu

 


Euroschola.eu to program kompleksowych rozwiązań informatycznych i sprzętowych dla placówek edukacyjnych. Umożliwiamy komputeryzację polskich szkół w sposób przyjazny dla ich budżetu i dla środowiska naturalnego. Jako partner Microsoft wdrażamy najnowsze, bezpłatne rozwiązania programowe na urządzeniach renomowanych producentów. Wspieramy szkoły prowadząc cykliczne programy dofinansowania.

 

Serwis ten jest interaktywną kontynuacją Programu „Polska Szkoła w UE”, działającego nieprzerwanie od 1999 roku, a pod obecną nazwą od 2008 roku. Pełna funkcjonalność serwisu jest udostępniana po zalogowaniu. 


Komputery z zerową stawką VATu

 

Już ponad 16 000 placówek oświatowych zarejestrowało się w programie Euroschola, którego celem jest kompleksowe wspieranie szkół i innych instytucji edukacyjnych w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania i szeroko rozumianej technologii informatycznej. Przystąpienie do programu pozwala przedszkolom, szkołom i uczelniom wyższym — zarówno publicznym, jak i prywatnym — nabywać komputery z 0-procentową stawką VAT.

 

 

 

Komputer dla nauczyciela i ucznia – 0% VAT i markowy sprzęt

 

Euroschola.eu wspiera procesy dydaktyczne przy wykorzystaniu używanych technologii IT największych światowych producentów. Program pozwala wyposażać pracownie komputerowe, sale i gabinety dydaktyczne w wysokiej jakości notebooki, komputery, monitory, stacjonarne i mobilne pracownie komputerowe, stanowiska do obsługi dzienników elektronicznych, drukarki, projektory, tablice interaktywne i oprogramowanie.

 

Dostępne w ramach Euroschola.eu darmowe rozwiązania programowe oraz tanie i niezawodne rozwiązania sprzętowe oraz wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania sprzętu, prowadzą do rozwoju szkolnictwa oraz poprawy jakości pracy przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne.


 

Program Euroschola – długie tradycje i wiele korzyści:

 
Program działa już od ponad 18 lat
Oferujemy komputery z 0% VAT
Dostarczyliśmy komputery szkolne do ponad 10 000 placówek
Codziennie ponad 100 000 użytkowników korzysta z urządzeń pochodzących z programu
W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 produktów
Współpracujemy z firmą Microsoft w zakresie dotowanych rozwiązań dla szkolnictwa
Dofinansowujemy modernizację pracowni informatycznych w placówkach oświatowych
Regularnie pozyskujemy sprzęt z firm i instytucji, który po regeneracji dostarczany jest szkołom
Sprzęt dostarczany w ramach programu objęty jest nawet 5-letnią opieką serwisowo-gwarancyjną
 
 

Zgłoś swoją szkołę do programu Euroschola i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając komputery dla szkół bez VAT!