Euroschola – komputery przyjazne dla budżetu


Euroschola.eu to program kompleksowych rozwiązań informatycznych dla placówek edukacyjnych. Umożliwiamy komputeryzację polskich szkół w sposób przyjazny dla ich budżetu. Dbamy przy tym o środowisko naturalne. Jako partner Microsoft wdrażamy najnowsze rozwiązania na urządzeniach najlepszych producentów. Dobieramy bezpłatny lub dotowany system i oprogramowanie. Zapewniamy jego legalność. Wspieramy szkoły prowadząc cykliczne programy dofinansowania.

Serwis ten jest interaktywną kontynuacją Programu „Polska Szkoła w UE”. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku, a pod obecną nazwą od 2008 roku.

Co zyskujesz dołączając do Euroschola?

Komputery z zerową stawką VATu

Wspieramy szkoły i placówki edukacyjne! Dostarczamy sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szeroko rozumianą technologię informatyczną. Ułatwiamy placówkom oświatowym zakupy komputerów z 0-procentową stawką VAT. Ponad 16 000 przedszkoli, szkół i uczelni wyższych zarejestrowało się w Euroschola. Niezależnie czy reprezentujesz jednostkę publiczną, czy prywatną, dołącz do nas!

Komputer dla nauczyciela i ucznia – 0% VAT i markowy sprzęt

W Euroschola wspieramy edukację przy wykorzystaniu używanego sprzętu IT. Komputery regenerowane to urządzenia od największych światowych producentów. Gwarancję jakości zapewniają marki HP, Lenovo, Dell, Fujitsu-Siemens, Apple, Toshiba.

Tanie komputery dla szkół

Euroschola pozwala wyposażać szkoły w niedrogi sprzęt poleasingowy. Oferujemy wysokiej jakości notebooki, komputery stacjonarne i monitory. Tworzymy szkolne pracownie komputerowe i pracownie mobilne. Zapewniamy stanowiska do obsługi dzienników elektronicznych. Uzupełniamy wyposażenie o drukarki, projektory, tablice interaktywne i oprogramowanie.

Pozytywny wpływ na rozwój szkolnictwa

Euroschola.eu to darmowe rozwiązania programowe, tanie i niezawodne rozwiązania sprzętowe. Do tego oferujemy wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania sprzętu

Euroschola – komputery przyjazne dla budżetu

Dlaczego komputer dla nauczyciela od Euroschola to idealne rozwiązanie?

Sprzęt elektroniczny, w tym przede wszystkim komputer, jest dziś wręcz niezbędny w pracy nauczyciela. Pozwala nie tylko prowadzić zajęcia (również zdalnie), ale też na bieżąco uzupełniać np. interaktywny dziennik. Wykorzystując nowoczesne urządzenia, pedagog może ponadto zwiększyć zainteresowanie uczniów omawianym przedmiotem, prowadząc dużo ciekawsze lekcje.

Stacjonarny komputer dla nauczyciela w ofercie przygotowanej przez Euroschola, to m.in.:

    wysoka jakość, gdyż oferujemy sprzęt od takich marek, jak Apple, Lenovo, HP czy Dell – jest wydajny i gwarantuje wygodę pracy,

    przystępna cena – zgodnie z prawem placówki oświatowe mogą kupować urządzenia bez VAT-u, dodatkowo są one poleasingowe, więc dużo tańsze od nowych, a przy tym sprawdzone,

    5-letnia opieka serwisowo-gwarancyjna – dzięki temu szkoła przez cały ten czas ma zapewnione fachowe wsparcie techniczne.

Nasza specjalność? Wyposażenie szkół w komputery stacjonarne

Od ponad 20 lat zaopatrujemy placówki oświatowe w wysokiej jakości urządzenia poleasingowe. Naszą specjalnością są komputery stacjonarne dla szkół, dzięki którym można np. przygotować salę informatyczną dla uczniów. Urządzenia są też idealne np. do postawienia na biurkach nauczycieli, co pozwala prowadzić lekcje w nowoczesny sposób. Dodatkowo oferujemy m.in. monitory, różnego rodzaju wyposażenie peryferyjne oraz oprogramowanie (np. Microsoft).

Zaopatrzyliśmy w stacjonarny sprzęt komputerowy już ponad 11 tys. szkół. Jeśli i Ty szukasz sprawdzonych urządzeń, dzięki którym placówka oświatowa zapewni uczniom i pracownikom większą wygodę i szersze możliwości – zapraszamy do ich zamawiania


 

Program Euroschola działa już od 20 lat

Dofinansowujemy modernizację pracowni informatycznych w placówkach oświatowych
Urządzenia pozyskujemy bezpośrednio z firm i instytucji działających na terenie kraju i UE
Współpracujemy z firmą Microsoft w zakresie dotowanych rozwiązań dla szkolnictwa
Oferujemy komputery z 0% VAT
Dostarczyliśmy komputery szkolne do ponad 11 000 placówek
Codziennie ponad 100 000 użytkowników korzysta z urządzeń pochodzących z programu
W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 produktów
Sprzęt dostarczany w ramach programu objęty jest nawet 5-letnią opieką serwisowo-gwarancyjną

Wyróżnienia

Posiadamy certyfikat Microsoft® Authorized Education Partner. To znaczy, że możemy oferować autoryzowanym jednostkom edukacyjnym produkty Microsoft w specjalnych cenach. Ponadto mamy status Microsoft Registered Reurbisher. To pozwala nam dostarczać odnowione komputery z preinstalowanym oryginalnym oprogramowaniem Microsoft użytkownikom akademickim, organizacjom charytatywnym, i innym, specjalnie zatwierdzonym odbiorcom.

Pracujemy lokalnie, działamy globalnie!

Pracujemy w miejscu podobnym do większości szkół. Odnowiliśmy starą szkołę, tzw. 1000-latkę. Dla zachowania atmosfery miejsca nie usunęliśmy z korytarzy dzwonków wzywających na lekcję. Koordynatorzy Programu pracują w sali, która kiedyś była klasą geograficzną. Na jednej ze ścian wciąż wisi wielka mapa Polski. Zaznaczamy na niej szkoły będące częścią Programu. Sami jesteśmy użytkownikami urządzeń oferowanych w Euroschola. Działamy natomiast na terenie całej Polski! Rozwijamy naszą przyjazną witrynę, a dostawę powierzamy sprawdzonym przewoźnikom.