Kompleksowe pracownie komputerowe dla szkół

 

Mając na uwadze nieustanny rozwój technologii informatycznych oraz rosnące wymagania, przed którymi staje polska oświata, pragniemy zaoferować wszystkim przedszkolom, szkołom oraz uczelniom wyższym – zarówno publicznym, jak i prywatnym – sprzęt komputerowy dla szkół z zerową stawką podatku VAT na mocy obowiązujących w Polsce przepisów.


 

Dotowane oprogramowanie dla szkół

 

Jako wieloletni partner Microsoft (Microsoft Registered Refurbisher) przekazujemy szkołom bezpłatne oprogramowanie Microsoft Windows preinstalowane na zakupionym sprzęcie komputerowym. Program Euroschola oferuje również możliwość nabywania oprogramowania Microsoft Office na preferencyjnych warunkach.


 

Wydajne komputery szkolne w doskonałym stanie

 

Współpracujemy również z firmami oraz instytucjami, od których pozyskujemy sprzęt komputerowy celem ponownego wdrażania go w szkołach i placówkach oświatowych. Komputery poleasingowe dla szkół to rozwiązanie korzystne z uwagi na atrakcyjne ceny oraz bardzo dobry stan techniczny sprzętu komputerowego użytkowanego w wielu firmach i instytucjach.

 

 

Komputery bez VAT – łatwo i bez formalności

 

Przystępując do programu Euroschola, mogą Państwo nie tylko kupować komputery stacjonarne i laptopy dla szkół. Zaletą dołączenia do programu jest m.in. automatyczne wypełnianie formularzy oraz pewność, że wszystkie udostępniane przez nas dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Dzięki temu, szybko, niedrogo i bez komplikacji będą Państwo mogli modernizować pracownie komputerowe w swoich szkołach.

 

 

Wyposażenie pracowni komputerowej

 

Euroschola jest programem działającym wielowymiarowo – to nie tylko kompleksowe wyposażenie pracowni komputerowej i sal dydaktycznych. Gwarantujemy również niezbędny sprzęt dla pedagogów. Sprawny, nowoczesny i niedrogi komputer dla nauczyciela, z możliwością dostępu do Internetu i niezbędnych aplikacji (takich jak dziennik elektroniczny), to gwarancja efektywnej i wydajnej pracy pedagogów zgodnie z najnowocześniejszymi standardami.


 

Zapraszamy do współpracy!