Euroschola – komputery z zerową stawką VATu


Już ponad 16 000 placówek oświatowych zarejestrowało się w programie Euroschola, którego podstawowym celem jest kompleksowe wspieranie szkół i innych instytucji edukacyjnych w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania i szeroko rozumianej technologii informatycznej.

 

Komputer dla nauczyciela i ucznia – 0% VAT

Uczestnictwo w programie Euroschola pozwala wyposażać pracownie komputerowe, sale i gabinety dydaktyczne w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, dostępny w atrakcyjnych cenach. Oferujemy komputery dla szkół przyjazne dla budżetu i środowiska naturalnego. Przystąpienie do programu pozwala przedszkolom, szkołom i uczelniom wyższym — zarówno publicznym, jak i prywatnym — nabywać komputery z 0-procentową stawką VAT, dzięki czemu możliwe jest tańsze i efektywniejsze wyposażanie pracowni komputerowych w nowoczesny sprzęt komputerowy.

 

Przystąpienie do programu Euroschola bez VAT to możliwość zaopatrzenia się nie tylko komputery stacjonarne do szkół. Podobne korzyści wiążą się z zakupem laptopów, notebooków, monitorów, drukarek oraz wielu innych urządzeń, bez których funkcjonowanie nowoczesnej pracowni komputerowej w szkole jest niemożliwe.


Program Euroschola – długie tradycje i wiele korzyści:

  program działa już ponad 18 lat,

  oferujemy komputery z 0% VAT,

  dostarczyliśmy komputery szkolne do ponad 10 000 placówek,

  codziennie ponad 100 000 użytkowników korzysta z urządzeń pochodzących z programu,

  w swojej ofercie posiadamy ponad 1000 produktów,

  współpracujemy z firmą Microsoft w zakresie dotowanych rozwiązań dla szkolnictwa,

  dofinansowujemy modernizację pracowni informatycznych w placówkach oświatowych,

  pozyskujemy sprzęt firmowy, który po regeneracji dostarczany jest szkołom.

 

Sprzęt dostarczany w ramach programu objęty jest 3-letnią opieką serwisowo-gwarancyjną. Zgłoś swoją szkołę do programu Euroschola i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając komputery dla szkół bez VAT!