Witamy w nowej odsłonie portalu Euroschola.eu!

Mamy nadzieję, że oprócz odświeżonej szaty graficznej docenią Państwo kilka funkcjonalności, które wprowadziliśmy z myślą o jeszcze bardziej przyjaznej formie korzystania z Euroscholi.

I. Produkty widoczne bez logowania

Postanowiliśmy otworzyć część portalu do swobodnego przeglądania. Natomiast po zarejestrowaniu się i zalogowaniu do portalu, będą mieli Państwo możliwość swobodnego korzystania ze wszystkich narzędzi, np.: schowka z ofertami, rezerwacji cen, automatycznie wypełnianych dokumentów zamówienia, zgodnych z aktualnymi przepisami. Rejestracja daje jeszcze szereg dodatkowych korzyści, o których piszemy tutaj.

II. Oferta w schowku

Konfigurując pracownię mogą Państwo przejść do złożenia zamówienia lub zachować ofertę (także do pobrania w formacie pdf) i porównać ją później z innymi konfiguracjami. Aby przejrzeć zachowane oferty wystarczy wejść w dział Moja Euroschola.eu. Tam znajduje się zakładka Moje oferty.
Oferta ważna jest przez 7 dni. W tym czasie, zarezerwowane są dla Państwa ceny i konfiguracje. Ofertę będą mogli Państwo przekształcić w zamówienie. Taka oferta ma status aktualna.
Po upływie 7 dni oferta cenowa wygaśnie, ale dokument pozostanie w schowku jako przykład interesującej Państwa konfiguracji. Status oferty to nieaktualna
Jeśli przekształcą Państwo ofertę w zamówienie, to status oferty będzie oznaczony jako zrealizowana. Zamówienie będzie miało ten sam numer co oferta. III. Dane do faktury.

W Euroschola mogą Państwo sami określać kto jest:
 
     Nabywcą
     Odbiorcą
     Płatnikiem zamówienia


a nawet określić dokąd przesyłka ma zostać nadana. Wszystko przy użyciu jednego, prostego formularza!