Tworzenie pracowni komputerowej z Euroschola.eu

Mam określony budżet, nie wiem co wybrać

Zachęcamy do ‘pracy’ z konfiguratorami pracowni. Konfiguratory służą temu, aby mogli Państwo samodzielnie zwiększać lub zmniejszać moc poszczególnych parametrów i dobierać ilość zestawów w pracowni. Wszystko po to, aby uzyskać optymalną moc w założonym budżecie. Dodatkowo składając zamówienie przez stronę, wybrana pracownia będzie objęta okresem 24 miesięcy gwarancji!

Zawsze mogą Państwo też skontaktować się z nami telefonicznie lub na czacie.

 

Czy mogę prosić o ofertę?

Tak, oczywiście. Wszystkie zamówienia powyżej 25 stanowisk wyceniamy indywidualnie.

Zachęcamy do wcześniejszej zabawy z konfiguratorami pracowni. Dzięki nim mogą Państwo samodzielnie dostosować parametry pracowni do indywidualnych potrzeb reprezentowanej przez Państwa placówki.

Prosimy pamiętać, że składając zamówienie przez stronę, wybrana pracownia będzie objęta okresem 24 miesięcy gwarancji i będą mogli Państwo skorzystać z aktualnie obowiązujących promocji.

 

Czy robicie promocje?

Tak! Promocje, rabaty i bonusy to coś co zawsze znajdą Państwo w Euroschola!

Na stronie https://euroschola.eu/promocje.html można znaleźć podsumowanie aktualnie obowiązujących ‘dużych’ promocji. Dodatkowo oferujemy rabaty cenowe, które naliczają się automatycznie w konfiguratorze w zależności od ilości zamawianych produktów. A ponadto w konfiguratorze mogą być ukryte dodatkowe bonusy.

 

Czy mogę prosić o rabat?

Tak, oferujemy rabaty cenowe naliczane od ilości zamawianych stanowisk. Uruchamiane są automatycznie podczas zwiększania ilości zestawów w konfiguratorze pracowni.

 

Czy można negocjować ceny?

Zasadą w Euroschola.eu jest ustalanie cen przyjaznych dla budżetów szkół. Takie prezentujemy na stronie. Przy większych zamówieniach mamy jeszcze niekiedy możliwość negocjacji cen z naszymi dostawcami. Jeśli tylko będzie możliwość, do indywidualnie dostosujemy ofertę do Państwa budżetu.

Podczas korzystania z konfiguratorów pracowni rabaty cenowe naliczają się automatycznie w zależności od ilości stanowisk, a dodatkowe bonusy mogą być ukryte w konfiguratorze. Opis większych akcji promocyjnych znajduje się w tym miejscu.