Gdzie jest karta gwarancyjna?

Nie używamy kart gwarancyjnych. Informacje o gwarancji przypisane są do numeru ID każdego urządzenia.

Czy mam jeszcze gwarancję?

Proszę skorzystać z bramki https://centrum.serwisowe.evk.pl/cmr/zgloszenie. Wprawdzie nie będą Państwo zgłaszać usterki, ale po wpisaniu ID EVK (numer znajduje się na białej nalepce umieszczonej w dyskretnym miejscu na urządzeniu) powinien zostać wyświetlony okres gwarancji.

Czy można przedłużyć gwarancję?

Tak. Jesteśmy pewni naszej jakości i dlatego możemy zaproponować Państwu atrakcyjne pakiety gwarancyjno – serwisowe. Opcja dostępna jest do wyboru w konfiguratorach produktów. Warunki gwarancji poznają Państwo tutaj: https://euroschola.eu/upfiles/file/Warunki_gwarancji.pdf, a opieki serwisowej tutaj: https://euroschola.eu/upfiles/file/Warunki%20opieki%20serwisowej.pdf

Jak zgłosić reklamację

Prosimy o zgłoszenie awarii bezpośrednio do naszego Centrum Serwisowego przez bramkę: https://centrum.serwisowe.evk.pl/cmr/zgłoszenie. Wystarczy podać kilka informacji. Im dokładniej zostanie wypełnione pole „Opis usterki”, tym szybciej będziemy mogli zdiagnozować przyczynę problemu. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo dalsze informacje bezpośrednio od naszych techników

Chcę odesłać sprzęt na naprawę. Jak to zrobić?

Prosimy skorzystać z bramki zgłaszania usterek: https://centrum.serwisowe.evk.pl/cmr/zgłoszenie. Nasi technicy poprowadzą dalej sprawę.

Jak wygląda procedura reklamacyjna?

Prosimy o zgłoszenie awarii bezpośrednio do naszego Centrum Serwisowego przez bramkę: https://centrum.serwisowe.evk.pl/cmr/zgłoszenie. Wystarczy podać kilka informacji. Im dokładniej zostanie wypełnione pole „Opis usterki”, tym szybciej będziemy mogli zdiagnozować przyczynę problemu. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo dalsze informacje bezpośrednio od naszych techników.  Jeśli będzie to możliwe, pomogą Państwu drogą mailową lub telefoniczną.

Jeśli usterka będzie wymagać odesłania sprzętu do Centrum Serwisowego zostanie wygenerowana etykieta przewozowa do naklejenia na przesyłce i otrzymają Państwo numer telefonu do wezwania kuriera po odbiór paczki w dogodnym dla Państwa terminie. Przed wysłaniem urządzenia do serwisu prześlemy Państwu także informację o wskazówkach  dotyczących bezpiecznego zapakowania.

Jak wezwać kuriera?

Od naszych techników Centrum Serwisowego otrzymają Państwo numer telefonu do wezwania kuriera. Samodzielnie mogą z nim Państwo ustalić dogodny dla Państwa termin odbioru paczki. Otrzymają też Państwo wygenerowaną etykietę przewozową do naklejenia na przesyłce, a także informację o wskazówkach  dotyczących bezpiecznego zapakowania sprzętu.

Jak zadzwonić do technika?

Prosimy o zgłoszenie chęci rozmowy przez bramkę: https://centrum.serwisowe.evk.pl/cmr/zgłoszene. Po otrzymaniu zgłoszenia nasi technicy skontaktują się z Państwem mailowo lub telefonicznie. W przypadku braku odpowiedzi prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Programu.

Partycja Recovery wymaga podania hasła.

W tym przypadku prosimy o telefon: 77 465 21 78