Gdzie znajdę fakturę?

Faktury wysyłamy elektronicznie z adresu edokumenty@evk.pl na adres e-mail podany w zamówieniu. Prosimy sprawdzić skrzynkę SPAM 

 

 

Faktury nie było w paczce, czy doślecie PDF?

Faktur nie drukujemy i nie dołączamy do przesyłki. Fakturę otrzymają Państwo w wersji elektronicznej, wysłaną z adresu edokumenty@evk.pl na podany przez Państwa w zamówieniu adres e-mail.

Kiedy otrzymam fakturę?

Fakturę wystawiamy i niezwłocznie przesyłamy po zarejestrowaniu wpłaty i otrzymaniu ZPO (jeśli jest wymagane). Fakturę przesyłamy w formie elektronicznej na adres e-mail podany w zamówieniu. Adres nadawcy to edokumenty@evk.pl.

 

 

Dlaczego na fakturze nie ma pieczątki?

Faktury są przez nas wysyłane w formie elektronicznej i nie wymagają pieczątki. Ponadto polska ustawa o podatku od towarów i usług oraz wydane na jej podstawie rozporządzenie w sprawie wystawiania faktur nie wprowadza wymogu podpisywania ani tym bardziej przystawiania pieczątek na fakturach.

 

Czy można prosić o fakturę pocztą z pieczątkami?

Możemy przesłać wydruk faktury, jednak bez pieczątki. Koszt usługi wynosi 25 zł brutto/szt. W cenie zawarty jest koszt przesyłki. Jeśli przesłana została do Państwa faktura elektroniczna, będziemy mogli przesłać wydruk oryginał – duplikat.

 

Nie zgadzają się dane w polu Nabywca na fakturze.

Jeśli Nabywca posługuje się NIP nasze systemy pobierają dane automatycznie z bazy GUS. Często zdarza się, ze dane te nie są aktualne. Nie jest to nasz błąd, ani wina, prosimy więc o wysatwienie noty korygującej. Prosimy przesłać ją nam ją w formie elektronicznej lub papierowej (w dwóch egzemplarzach). Otrzymanie noty w formie elektronicznej potwierdzamy w sposób elektroniczny. Otrzymanie note papierwoej potwierdzamy poprzez podpisanie jej kopii i odesłanie do wystawiającego.


Gdzie znajdę ZPO?

ZPO (plik w formacie PDF) znajduje się podsumowaniu zamówienia, w zakładce „Moje zamówienia”. Dokument generowany jest automatycznie w oparciu o podane przez Państwa dane oraz szczegóły zamówienia.

Gdzie znajdę swoje zamówienie?

Po zalogowaniu na stronie, prosimy przejść do zakładki „Moje zamówienia”. Link znajduje się w stopce strony. Po kliknięciu w numer zamówienia (podana jest także data złożenia) będą mogli Państwo zobaczyć szczegóły, a także pobrać „Podsumowanie zamówienia” w formacie PDF.

 

Jaka jest forma płatności?

Do technicznej realizacji zamówienia przechodzimy po zarejestrowaniu wpłaty na koncie i otrzymaniu (jeśli wymagany) potwierdzonego zamówienia na druku ZPO.

 

Na podstawie jakiego dokumentu mogę zapłacić za zamówienie?

Płatności mogą Państwo dokonać na podstawie dokumentu „Podsumowanie zamówienia”. Dokument znajduje się w zakładce „Moje zamówienia”. Jest także przesyłany drogą elektroniczną po złożeniu zamówienia, na podany podczas rejestracji adres email. Do technicznej realizacji zamówienia przechodzimy po otrzymaniu ZPO (jeśli wymagane) i zarejestrowaniu wpłaty.

 

Zapomniałem dokonać zapłaty za zamówienie, a minął termin płatności

Prosimy o ponowne złożenie zamówienia, lub o kontakt do Opiekunów Programu. Jeśli nie zmieniły się ceny, to wznowimy realizację pierwotnego zamówienia.