Każda sztuka sprzętu jest skanowana i ewidencjonowana, paczka ważona, a raport pakowania jest przechowywany w formie elektronicznej. Dzięki temu tak my, jak i Państwo, wiemy dokładnie co znajduje się w przesyłce. Przy takiej kontroli nie może się zdarzyć, abyśmy zapomnieli dopakować choćby gratisowej myszki komputerowej.

 


 

Transport powierzamy dwóm sprawdzonym firmom kurierskim. Mniejsze zamówienia przewozi UPS, a duże palety transportuje Raben. Z przyczyn technicznych nie ma możliwości odbioru osobistego. W dniu przekazania zamówienia kurierowi, otrzymujecie Państwo od firmy transportowej wiadomość z numerem listu przewozowego. Etapy transportu mogą Państwo śledzić pod następującymi adresami:

 

 


Po otrzymaniu sprzętu prosimy o rozpakowanie paczek w obecności kuriera. Instrukcja odbioru znajduje się tutaj
 

Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu elektroniki do transportu w każdych warunkach pogodowych. Jesteśmy pewni, że stosowane przez nas zabezpieczenia (karton wysokiej jakości, specjalistyczne wypełnienia, sposób rozmieszczenia towaru w paczce, a nawet w przypadku mniejszych zamówień, zawieszenie notebooków w przestrzeni), zapewniają sprzętom bezpieczeństwo w warunkach właściwego transportu.

Wszystkie nasze przesyłki są oczywiście ubezpieczone. W przypadku stwierdzenia fizycznych uszkodzeń sprzętu w czasie transportu, odbiorca w obecności kuriera spisuje protokół szkodowy. Aby móc złożyć reklamację, taki protokół jest niezbędny! Regulamin i warunki przewozu zamieszczone są na stronach przewoźników.
Prosimy o zapoznanie się z nimi na stronach:
 
Informacje dotyczące składania reklamacji znajdują się poniżej: