Jak przygotowujemy przesyłki?

Każda sztuka sprzętu jest skanowana i ewidencjonowana, paczka ważona, a raport pakowania jest przechowywany w formie elektronicznej. Dzięki temu tak my, jak i Państwo, wiemy dokładnie co znajduje się w przesyłce. Przy takiej kontroli nie może się zdarzyć, abyśmy zapomnieli dopakować choćby gratisowej myszki komputerowej.

 

 

 

Jaki jest termin realizacji?

W przypadku produktów nie wymagających instalacji (np. drukarki, akcesoria typu myszki, itp.) czas realizacji może wynieść do 2 dni roboczych. Jeśli produkty są dla Państwa specjalnie zamawiane, zależy to od dostawcy.

W przypadku zamówień na komputery, czas realizacji zależny jest od aktualnej kolejki na produkcji. Wprawdzie staramy się działać jak najszybciej, to w okresie wzmożonych zamówień (przełom roku, nowy rok szkolny) czas oczekiwania na zamówienie może wynieść 14 - 21 dni roboczych. Jest to również uzależnione od rodzaju zamówionych urządzeń i usług (czy instalujemy sam system, czy także aktywujemy Office itd). Do technicznej realizacji zamówienia przechodzimy po otrzymaniu ZPO (jesli wymagane) i zarejestrowaniu wpłaty.

Informacja związana ze stanem epidemii

Jak co roku, w grudniu, realizując ponadto większą niż zwykle ilość zamówień spowodowaną zdalnym nauczaniem, mierzymy się z wyjątkowo wzmożonym ruchem. Z powodu epidemii, pracujemy aktualnie w odrobinę zmniejszonym liczebnie zespole. Ze względów bezpieczeństwa musieliśmy podzielić pozostałe zespoły między kilka lokalizacji. Robimy co w naszej mocy, aby zapewnić naszej załodze bezpieczeństwo, a Państwu ciągłość realizacji zamówień. W tej szczególnej sytuacji prosimy naszych klientów o wyrozumiałość. Czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Informacja o terminie realizacji jest zawsze dostępna u Opiekunów Programu.

 

 

Jak dostarczamy przesyłki?

Transport powierzamy dwóm sprawdzonym firmom kurierskim. Mniejsze zamówienia przewozi UPS, a duże palety transportuje Raben. Z przyczyn technicznych nie ma możliwości odbioru osobistego. W dniu przekazania zamówienia kurierowi, otrzymujecie Państwo od firmy transportowej wiadomość z numerem listu przewozowego. Etapy transportu mogą Państwo śledzić pod następującymi adresami:

 

 

Po otrzymaniu sprzętu prosimy o rozpakowanie paczek w obecności kuriera. Instrukcja odbioru znajduje się TUTAJ
 
Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu elektroniki do transportu w każdych warunkach pogodowych. Jesteśmy pewni, że stosowane przez nas zabezpieczenia (karton wysokiej jakości, specjalistyczne wypełnienia, sposób rozmieszczenia towaru w paczce, a nawet w przypadku mniejszych zamówień, zawieszenie notebooków w przestrzeni), zapewniają sprzętom bezpieczeństwo w warunkach właściwego transportu.
Wszystkie nasze przesyłki są oczywiście ubezpieczone. W przypadku stwierdzenia fizycznych uszkodzeń sprzętu w czasie transportu, odbiorca w obecności kuriera spisuje protokół szkodowy. Aby móc złożyć reklamację, taki protokół jest niezbędny!
 
Regulamin i warunki przewozu zamieszczone są na stronach przewoźników. Prosimy o zapoznanie się z nimi na stronach:
 
Informacje dotyczące składania reklamacji znajdują się poniżej: 

 

Uwaga! Stroną uprawnioną do złożenia reklamacji na transport jest odbiorca przesyłki.