#naukawdomu cz.II

  • Dodane przez: Hanna
  • 24.03.2020

AKTUALIZACJA 26.03.2020 godz. 13.30

Zainteresowanie akcją przerosło nasze oczekiwania i cała pula urządzeń została zarezerwowana! Widać, że nauczyciele i dyrektorzy czuwają, żeby jak najszybciej pomóc swoim uczniom :) Czekamy jeszcze na odesłanie podpisanych umów, więc jeśli ktoś nie zdążył wysłać zgłoszenia, to możemy wpisać go na listę rezerwową.

Ogromnie cieszymy się, że będziemy mieli możliwość wysłać notebooki do prawie setki szkół! Uwijamy się teraz z realizacją, żeby urządzenia niezwłocznie trafiły do uczniów. Równocześnie żałujemy, że nie możemy odpowiedzieć pozytywnie na wszystkie zgłoszenia. Skala potrzeb jest ogromna! Mogą być Państwo jednak pewni, że jeśli tylko będziemy mieli możliwość, to wracamy ze wsparciem!

 

Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę z jakimi wyzwaniami przychodzi Państwu mierzyć się w związku z koniecznością zapewnienia ciągłości nauczania online. Wiemy jakie obawy mają rodzice – my, w Euroschola także jesteśmy rodzicami. Kilkoro z nas doświadcza już łączenia pracy zdalnej, opieki nad dzieckiem i aktywnego uczestnictwa w procesie nauczania. Wiemy także, że nie wszystkie szkoły i nie wszyscy rodzice mogą pozwolić sobie na zakup lub wynajem komputera dla ucznia.

Wierzymy, że w sytuacji kryzysu, dobro nas wszystkich zależy od współpracy. Przyszedł właśnie czas, kiedy nie liczą się wyłącznie serdeczne relacje biznesowe, ale po prostu, dobre relacje z drugim człowiekiem.

Z powyższych powodów zdecydowaliśmy się uruchomić pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów.

Przeznaczamy kilkaset notebooków na bezpłatny wynajem dla uczniów. Od dziś do 30 maja.

#naukawdomu. Razem damy radę!


Nie możemy pomóc wszystkim, ale powinniśmy pomóc tym w najtrudniejszej sytuacji. Dlatego uprzejmie prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na wynajem maksymalnie 3 sztuk notebooków na szkołę.

Procedura wynajmu wygląda następująco:
    1.       Przesłanie na adres biuro@euroschola.eu poprawnie wypełnionego zgłoszenia (formularz znajdą Państwo poniżej)
    2.       Podpisanie umowy wynajmu (skan dokumentu przesyłany elektronicznie)
    3.       Wniesienie opłaty za przesyłkę, w wysokości 59 zł. Jest to kwota pokrywająca wyłącznie koszty transportu w dwie strony. Koszt środków dezynfekujących i przygotowania notebooków bierzemy na siebie. Cały okres wynajmu również jest bezpłatny. AKTUALIZACJA! POZYSKALIŚMY PARTNERA STRATEGICZNEGO! FIRMA UPS POKRYWA KOSZTY LOGISTYCZNE!

Bezpieczeństwo przesyłki:
    1.       Wszyscy nasi pracownicy przygotowujący przesyłki pracują z zachowaniem standardów stosownych do panującej sytuacji. Sprzęt jest dezynfekowany bezpośrednio przed zapakowaniem
    2.       Zalecamy po odebraniu paczki odłożyć ją na 24h i dopiero po tym czasie otworzyć ją w rękawiczkach i ponownie zdezynfekować urządzenie, za pomocą dołączonego do przesyłki preparatu.

Notebooki będą przydzielane losowo, w konfiguracji co najmniej Intel Core i3/i5, 4 GB RAM, 250 GB HDD. Notebooki mogą nosić duże ślady użycia (klasa B), ale w stanie technicznym pozwalającym na naukę. W razie jakichkolwiek problemów, nasi technicy będą nieodpłatnie zapewniać pomoc telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się choć w części wspomóc Państwa pracę.

Wspierajmy się pozytywnie :)

Pozdrawiamy,
Zespół Euroschola

FORMULARZ ZGŁOSZENIA pobierz

Uprzejmie prosimy o elektroniczne wypełnienie dokumentu i odesłanie go na adres biuro@euroschola.eu. Przyspieszy to proces rejestracji zgłoszeń.

UWAGA! AKCJA SKIEROWANA JEST DO SZKÓŁ I UCZNIÓW W OBOWIĄZKUI SZKOLNYM. NIE MOŻEMY OFEROWAĆ NOTEBOOKÓW PRZEDSZKOLOM.